HORECA Business Partner - Blansko, Boskovice, Prostějov

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do obchodního týmu hledáme šikovného HORECA Business Partnera, který bude zodpovídat za oblast Blansko, Boskovice, Prostějov a okolí.

Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele. V našem portfoliu najdete i světoznámé značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Gatorade a bramborové chipsy Lay's.

  • získávání nových zákazníků (hotely, restaurace, kavárny atp.)

  • vyjednávání obchodních podmínek

  • nastavování a vyhodnocování podmínek smluv

  • úzká spolupráce s obchodním zástupcem v regionu

  • pečlivé vedení svěřené administrativy

Profil kandidáta

  • praxe na obchodní pozici podmínkou

  • zkušenosti v oblasti gastronomie / pohostinství

  • komunikativnost a příjemné vystupování

  • obchodní cit, matematické schopnosti

  • řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po regionu

  • uživatelská znalost programů Excel, Word, PowerPoint

  • bydliště v uvedeném regionu a jeho dobrá znalost

Nabízíme

  • zázemí a produkty jedničky na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě

  • dobré platové podmínky

  • neformální atmosféra a přátelský tým

  • stabilní zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou

  • firemní automobil i k soukromým účelům

  • firemní telefon a tablet

  • 5 týdnů dovolené

  • benefity formou Cafeterie (6 000 Kč / rok)

  • příspěvek na stravování

  • Multisport karta

  • zvýhodněné ceny firemních produktů

  • bezúročné půjčky

  • firemní soutěže, akce, teambuildingy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4513898  Datum zveřejnění: 4.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.