Manipulační dělník Strakonice 3 směny

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do strojírenské společnosti ve Strakonicích hledáme manipulační/ho dělníka/dělnici.
  • zásobování výroby,

  • práce s elektrickým paletovým vozíkem.

Profil kandidáta

  • možnost práce na 3 směny,

  • zkušenosti s obsluhou paletového vozíku výhodou.

Nabízíme

  • mzdu od 125 Kč/hod.,

  • odměny až 50 Kč/hod.,

  • příplatky za směnnost,

  • zdravotní volno,

  • příspěvek na stravování.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4523045  Datum zveřejnění: 20.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 125 Kč/hod.