Recepční HPP - Čestlice

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta v oblasti auto motive, hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici Recepční.

  • Odpovědnost za celý chod recepce

  • Podílení se na organizaci firemních akcí

  • Spolupráce s HR oddělením

  • Administrativní podpora (faktury, smlouvy)

  • Telefonická a e-mailová komunikace

Profil kandidáta

  • Ukončené středoškolské vzdělání

  • Angličtina nebo němčina na střední úrovni

  • Zkušenosti z administrativy (výhodou)

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Příjemné vystupování

Nabízíme

  • Fixní pracovní doba

  • Stravenky

  • 3 sick days

  • Stabilní zázemí a přátelský kolektiv

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Farida Alieva
+420 703 865 271
ID: 4523568  Datum zveřejnění: 20.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.