PHP Developer na IČO - E-Commerce (Elasticsearch, RabbitMQ)

Práce z domu

Popis pozice

Neformální prostředí, otevřenost, efektivní práce, absence byrokracie, kreativita...tak by se dalo charakterizovat prostředí našeho klienta, mladé české firmy, která dělá vyvjíjí a spravuje e-shopy na míru.

  • Budete součástí týmů entuziastických vývojářů, kteří si tvoří vlastní e-commerce platformu, na níž staví projekty svých zákazníků. Klientům dělají e-shopy napojené na ERP, dodavatelské informační systémy, mailingové nástroje a další.

  • Kreativita, co napíšete, se brzy objeví v produkci.

  • Agilní prostředí.

Tech stack: PHP 7+ a Nette 2+, Elasticsearch, RabbitMQ, SQL, Git

Profil kandidáta

  • Zkušenosti nebo zájem o pozici PHP programátora v e-commerce

  • Znalost PHP 7+ a Nette 2+

  • Znalost objektově orientovaného programování

  • Velkou výhodou Elasticsearch a RabbitMQ

Nabízíme

  • Kancelář v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností

  • Plně vybavené pracovní místo, notebook a možnost zapůjčení monitoru i domů

  • Možnost vzdělávání

  • Remote spolupráce (letos třeba plánují třítýdenní remote office z Tenerife)

  • Flexibilní pracovní doba

  • Full remote možný

  • Výborná káva

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4524035  Datum zveřejnění: 20.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.