Seřizovač linky | každoroční navyšování mzdy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do společnosti v Bohumíně hledáme manuálně schopného seřizovače alespoň s částečnými zkušenostmi, který je ochoten pracovat na směnný provoz. Těšit se můžete na pravidelnou mzdu, bonusy za docházku, za dobře odvedenou práci, přesčasy a zajímavé benefity.

  • Seřizování přidělených linek

  • Kontrola kvality výrobků

  • Spolupráce s operátory linky

  • Spolupracujete s ostatními odděleními společnosti - např. s údržbou a výrobou

Profil kandidáta

  • Praxe na pozici seřizovače, senior operátora či podobné pozici

  • Nebát se PC, moderních technologií - schopnost nastavit parametry na strojním zařízení (ovládání PLC)

  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Adekvátní mzdu dle zkušeností

  • Bonus za dobře odvedenou práci

  • Bonus za docházku

  • Placené přesčasy

  • Každý rok navyšování fixní složky mzdy

  • Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu v každém směru

  • Věrnostní bonusový systém

  • Měsíční příspěvek do Cafeterie

  • Stabilita zaměstnání

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4524173  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.