Industrializační inženýr s AJ - junior/senior

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáte smysluplnou a inspirativní práci ve firmě s unikátním a kvalitním produktem?
Chcete pracovat v prostředí, kde ctí jedinečnost a osobnost každého člena týmu?
Máte týmového ducha a dokážete táhnout za jeden provaz?

Pakliže k tomu máte strojírenské vzdělání a ovládáte systém CAD, jste tím, koho hledáme!

  • zodpovědnost produktu od jeho zavedení po trvalou péči

  • řešení změnových řízení

  • podílení se na vývoji nových produktů

  • práce v CAD

  • správa technické dokumentace

  • spolupráce na interních projektech a komunikace napříč firmou

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ strojního směru podmínkou

  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou

  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem

  • znalost CAD systémů

  • orientace ve 2D a 3D výkresech

Nabízíme

  • stabilní zázemí v mezinárodní výrobní společnosti

  • velice loajální prostředí

  • možnost seberealizace

  • zajímavé platové ohodnocení

  • týden dovolené navíc

  • flexibilní pracovní doba

  • denní využití anglického jazyka

  • bonusy

  • moderní a přátelské prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326