Korporátní strategický nákupčí s AJ

Plzeňský kraj

Popis pozice

Nabízíme roli v centrálním nákupu. Pakliže chcete využívat angličtinu na denní bázi a spolupracovat s ostatními zeměmi na optimalizaci úspor, je tato pozice dělaná přímo pro Vás.

  • nákup přímého i nepřímého nákupu

  • komunikace s dodavateli

  • zavádění nákupních strategií

  • samostatné vedení nákupních operací

  • vyhodnocování nákupních strategií a hledání úspor

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání

  • zkušenost v oblasti nákupu či dispozice

  • znalost anglického jazyka podmínkou

  • zkušenost a dovednost vést jednání s dodavateli

Nabízíme

  • práci ve stabilní a příjemné společnosti

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • 25 dní dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost Home Office (min. 1x do týdne)

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326