Pracovník/ce skladu s organizačními schopnostmi, nástup ihned

Praha

Popis pozice

Pro významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky se znalostí ukrajinského a českého jazyka.

Baví Vás práce ve skladu, chcete sbírat zkušeností? Přesně Vás potřebujeme.

  • Manuální práce, třídění zásilek pomoci čtečkou

  • Tlumočení na směnách

  • Asistence při řešení problému

Profil kandidáta

  • Chuť pracovat

  • Znalost ukrajinského a českého jazyka

  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Dlouhodobá brigáda, do konce dubna

  • Volné víkendy a svátky

  • Lokalita Praha – Štěrboholy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4524640  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.