Fyzioterapeut | vhodné pro absolventy – ranní směny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Zavedená soukromá rehabilitace v Opavě přijme fyzioterapeuty s praxí i absolventy v oboru fyzioterapie na zaučení

  • Diagnostika poruchu pohybového aparátu

  • Rehabilitační činnost s klienty

  • Sledování stavu klienta, tvorba a vedení léčebného plánu, návrh metod

Profil kandidáta

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zák. 96/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů

  • VŠ vzdělání – minimálně na úrovni Bc.

  • Lidský přístup, pracovitost

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

  • Pět týdnů dovolené

  • Práce pouze na ranní směny, volné víkendy

  • Dotované stravování na pracovišti

  • Profesionální zázemí

  • Stabilní, přátelský kolektiv

  • Podpora dalšího vzdělávání

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4524805  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.