Mzdová účetní bez AJ - Praha/Brno

Praha

Popis pozice

Baví vás mzdové účetnictví a chcete se v něm rozvíjet? Máte zkušenosti s vedením mzdové agendy? Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních společností a 15. největšího zaměstnavatele v ČR! Důležité je pro nás nadšení, ochota učit se nové věci a přátelský přístup.

  • zodpovědnost za vedení mzdové agendy přidělených klientů

  • zpracování docházek agenturních pracovníků (s tím vám bude pomáhat tým specializovaný na docházky a mzdové podklady)

  • zpracování ročního zúčtování daní, ELDP, pracovních neschopností atd.

  • zpracování exekucí a jiných srážek ze mzdy

  • komunikace s institucemi (ZP, ČSSZ, FÚ, ÚP, soudy)

  • zpracování mezd v programu Helios Nephrite a docházek v programu PowerKey

Profil kandidáta

  • ideálně alespoň 2 roky zkušeností se samostatným zpracováním mezd

  • orientace v Zákoníku práce a další související legislativě

  • znalost Excelu (minimálně základních funkcí)

  • chuť se ve svém oboru průběžně vzdělávat a rozšiřovat si obzory

Nabízíme

  • fixní mzdu s kvartálními bonusy

  • moderní kancelář v centru Prahy (Florentinum) nebo v centru Brna

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova až 2 dny v týdnu

  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)

  • nástup březen/duben

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Regina Plojharová
ID: 4525177  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.