Embedded SW developer | Automobilový průmysl

Středočeský kraj

Popis pozice

Do zázemí stabilní a stále se rozvíjející společnosti v oblastí automobilového průmyslu, hledáme Embedded vývojáře na plný úvazek pro vývoj a testování aplikací na platformě Canoe SW. Budete součástí zcela nového vývojového oddělení.

  • Tvorba SW a testování naprogramovaných funkcí, vývoj zkušebních zařízení pro testování mikrokontrolerů

  • Vývoj a testování SW/HW elektronických řídících jednotek

Profil kandidáta

  • Znalost Canoe SW

  • Zkušenosti s programováním mikrokontrolérů

  • Znalost komunikací LIN/ CAN/ FLEXRAY

  • Zkušenosti z automobilového průmyslu

  • Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Příjemné prostředí dynamicky se rozvíjející firmy s fajn kolektivem

  • Příležitost k profesnímu rozvoji

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované závodní stravování

  • Bonusový program Sphere

  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

  • Pravidelné akce pořádané pro zaměstnance

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4525329  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.