Supply chain specialist

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte předchozí praxi z logistiky ve výrobní automotive společnosti?

Domluvíte se anglicky?
Vaší náplní práce bude spravovat komunikace se zákazníky a spravování jejich požadavků v rámci logistiky. Komunikace probíhá jak v češtině, tak i angličtině.

Budete se také věnovat zajišťování skladových a materiálových dispozic a kontrolovat zásoby v dodavatelském řetězci.

Budete řídit náběh nových výrobků, materiálů a logistiku náhradních dílů a dostanete se i k plánování výroby.

Profil kandidáta

Důležité je, abyste měli předchozí praxi z automotive společnosti a znali procesy z logistiky. Bez znalosti anglického jazyka na úrovni min. B2 pro denní komunikaci se také neobejdete.

Logistika není obor úplně pro každého, a tak je třeba mít proaktivní a samostatnou povahu a být týmovým hráčem. Určitá odolnost proti stresu je také potřeba.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od vašich předchozích zkušeností a představ.

V balíčku obecných benefitů na vás pak čeká:

  • týden dovolené navíc

  • obědy za pár korun ve firemní jídelně

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • pružná pracovní doba

  • příspěvek na Multisport kartu a další skvělé benefity, které vám firma ráda představí na osobním pohovoru.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4525331  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.