Konstruktér mechaniky

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost hledáme do nově vzniklého vývojové oddělení nové kolegy nebo kolegyně, kteří jsou zkušenými konstruktéry.

  • navržení a konstruování mechatronické sestavy, plastové díly

  • podpora při tvorbě kalkulací zakázek

  • tvorba 3D/2D výrobní dokumentace, kusovníků, návodů/popisů

  • komunikace s dodavateli, výrobou, se zákazníkem při návrhu řešení a v průběhu projektu

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • zkušenosti s vývojovým procesem v automotive výhodou

  • znalost konstrukčních programů CAD a Catia

  • angličtina na mírně pokročilé úrovni (převážně mailová komunikace)

  • osobní zodpovědnost a proaktivní přístup

  • týmového ducha, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a práci ve firmě s dlouholetou tradicí

  • příležitost podílet se na nově vznikajícím oddělení vývoje

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • jazykové a odborné kurzy

  • příspěvky do penzijního/životního fondu

  • stravenkový paušál

  • bonusový program

Místo výkonu práce: Zdice

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4525485  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.