Kontrolor

Praha

Popis pozice

Hledáte zaměstnání, kde uplatníte vzdělání v oblasti strojírenství a praxi v kontrolní činnosti v tomto oboru? Jestli Vám místo pracoviště Praha 5 vyhovuje, dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti, kde mít možnost naučit se něco nového. A k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů.

  • rozměrové kontroly svařenců

  • kontrola a dozor ve výrobním procesu

  • evidence o provedené kontrole

  • mezioperační a výstupní kontrola, výstupní protokoly

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ vzdělání v oblasti strojírenství

  • praxi v kontrolní činnosti v oboru strojírenství

  • zkušenost s vizuální kontrolou svárů - výhodou

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • ochota se učit nové věci

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti v lokalitě Praha 5

  • zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti

  • možnost uplatnit profesní zkušenosti a naučit se něco nového

  • roční odměny

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • příspěvek na dopravu

  • možnost příspěvku na ubytování či dopravné

  • odměna za jubilea ve společnosti

  • vánoční odměny

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4525596  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.