Zámečník-Svářeč

Praha

Popis pozice

Jste vyučeni v oboru zámečník nebo jiném příbuzném oboru a hledáte stabilní zaměstnání? Chcete uplatnit Vaše profesní zkušenosti a místo pracoviště Praha 9 Vám vyhovuje? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme práci na ranní směnu a k tomu balíček zaměstnaneckých benefitů.
  • sestavování jednoduchých konstrukcí dle výkresů a technologických postupů, zámečnické práce (montáž, broušení, vrtání, řezání, svařování)

Profil kandidáta

  • základní zkoušky pro svařování metodou S ZK 111 1.1 a 135

  •  manuální zručnost, znalost „čtení“ strojírenských výkresů, samostatnost, zodpovědnost, vyučení v oboru výhodou

  • jeřábnický, vazačský průkaz a oprávnění VZV výhodou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr

  • práci na ranní směnu v lokalitě Praha 9

  • možnost uplatnit zkušenosti a příležitost naučit se něco nového

  • balíček zaměstnaneckých benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky

  • možné ihned nastoupit nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4525599  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.