Lakýrník

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání a jste vyučeni v oboru lakýrník nebo máte praxi? Vyhovuje Vám lokalita Praha 9 a jste ochotní pracovat ve směnném provozu? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání s komplexním balíčkem zamětnaneckých benefitů a k tomu kvalitni zaškolení.
· Lakování a zapravování obrobených dílů

· Navěšování dílů na přípravky

· Dodržování norem a kvality výroby

Profil kandidáta

·  SOU min. vyučení

·  Znalost čtení výkresové dokumentace

·  Ochota pracovat ve směnném provozu (možnost i přesčasů v případě potřeby)

·  Zkušenost s prací v oblasti povrchových ochran výhodou

·  Chuť se vzdělávat, rozšiřovat své zkušenosti i na další výrobní činnosti

·  Zodpovědnost, Pečlivost,

· Manuální zručnost

· Flexibilita

Nabízíme

· Stabilní zaměstnání s různorodou náplní práce v lokalitě Praha 9

· Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů:

· 5 týdnů dovolené

·  Vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny

· Za noční a víkendové směny stravenky ve výši 80 Kč

· Příspěvek na dopravu

· Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy

· Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)

· Nadstandardní příplatky za práci v odpoledních, nočních směnách a o víkendech

· Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4525607  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.