Montáž a instalace kiosků

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Zajímá vás IT svět a zároveň jste manuálně zručný?

Chcete pracovat v týmu zkušených kolegů?

Přidejte se k nám!

  • Manuální práce (vrtání, natahování kabeláže, upevnění menuboardů, montáž samoobslužných kiosků, monitorů a další techniky)

  • Instalace aplikací na samoobslužné kiosky

  • Příprava a vyvazování strukturované kabeláže, kompletace racků v serverovnách nebo zapojování koncových zařízení (PC, monitory, tiskárny atd.)

  • Zodpovědnost za logistickou a administrativní činnost se svěřenou technikou

Profil kandidáta

  • Základní znalosti a povědomí o hardwaru a IT světě

  • Manuální zručnost

  • Časovou flexibilitu (občasné výjezdy na montáže Praha, Brno a další)

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Fixní mzdu od 25.000 Kč (podle zkušeností) se zajímavou motivační složkou

  • V případě výjezdů na montáže se pracuje od pondělí do čtvrtka, pátky jsou volné

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenkový paušál 75 Kč

  • 1000 Kč do kafeterie měsíčně navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Slevy na pohonné hmoty

  • Možnost dalšího vzdělávání, různá odborná školení, možnost získávání certifikací

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4525998  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.