Výrobní technolog – až 60 000 Kč

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

  • udržování a optimalizace výrobního procesu

  • studie a vyhodnocení technických podmínek, příprava technologických a pracovních postupů, procesů, výkresů

  • implementace opatření za účelem zvýšení efektivity a snížení nejakosti

  • kooperace při řešení zákaznických reklamací a jejich analýza

  • spolupodílení se na realizaci náběhu prototypových výrobků s následným uvedením do sériové produkce

  • tvorba NC programů včetně jejich editace – CAD/CAM

  • spolupráce na tvorbě cenových nabídek

Profil kandidáta

  • VŠ (SŠ) vzdělání – technické zaměření

  • 2-5 let zkušeností ve výrobním inženýrství

  • MER certifikace

  • uživatelská znalost nástrojů: SAP, loT, SPC

  • znalost technologie výroby a technické dokumentace

  • znalost anglického jazyka – úroveň B1

  • technické/procesní myšlení

Nabízíme

  • práci ve stabilní a silné mezinárodní strojírenské společnosti s více jak 70letou historií

  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti této pozice a vašim zkušenostem

  • roční valorizace mzdy

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba (8 h)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dojíždění

  • příspěvek na stravování v závodní jídelně

  • příspěvek na Multisport kartu

  • roční příspěvek 4000 Kč na Benefitní kartu

  • propracovaný systém zaškolení a podporu zkušených kolegů, vstřícný přístup a zájem vás dále rozvíjet

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková