Logistik/disponent s angličtinou

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro menší pobočku zahraniční společnosti, která sídlí dojezdově 10 minut od Plzně hledáme disponenta/logistika. Pokud máte zkušenost z automotive společnosti z obdobné pozice, a domluvíte se anglicky, máme nabídku právě pro vás.

Nástup možný ihned.

  • Administrativní podpora procesu příjmu a expedice

  • Řešení požadavků zákazníka, zajišťování obalového maturiálu - prostřednictvím EDI zákazníků

  • Zajišťování a objednávání přepravy, celních dokumentů, faktur, účast na inventurách

  • Komunikace se zákazníky

  • Práce v programu SAP

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Zkušenost z obdobné pozice z automotive firmy

  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

  • Angličtina na komunikativní úrovni, němčina výhodou

Nabízíme

  • Možnost být součástí stabilní společnosti, která má dlouholetou historii a neustále se rozrůstá

  • Přátelské prostředí menší pobočky

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Odměny ke mzdě

  • Dva sick days

  • Do budoucna také jazykové kurzy

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4526874  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.