Hlavní finanční účetní

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, logistickou společnost s dlouholetou historií hledáme kandidáty na pozici hlavní finanční účetní. Pokud máte zkušenosti z pozice účetní, zajímalo by vás, jak to funguje v nadnárodní společnosti a nebojíte se vést kolektiv (5 lidí) neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Správa finančního účetnictví společnosti (měsíční a roční uzávěrka, hlavní kniha), správa faktur, pohledávek a majetku (podklady pro inventuru, vyhodnocení, účtování majetku, kontrola dat)

  • Příprava a spolupráce s auditory

  • Komunikace se státními úřady, odběrateli a dodavateli

  • Vedení v týmu 5 lidí, kteří se zabývají controllingem i účetnictvím

Profil kandidáta

  • Ekonomické vzdělání a odpovídající praxe (alespoň 3 roky na pozici hlavní nebo finanční účetní)

  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni – schopnost komunikovat emailem i telefonicky

  • Zodpovědnost, spolehlivost, ochota se rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky/závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Bonusy/prémie

  • Jazykové kurzy

  • Odměny za pracovní a životní jubilea

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4526878  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.