Materiálový plánovač

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní kolínskou společnost zabývající se výrobou klimatizačních jednotek hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi s plánováním materiálů a zásobováním výroby.

  • každodenní plánování a zajištění materiálu pro výrobu

  • pravidelná komunikace s dodavateli ohledně materiálových požadavků (potvrzení, dodávky, kontrola reportů, správa eskalací a fakturačních sporů…)

  • udržování optimálního stavu skladových zásob

  • zajištění dopravy, komunikace s plánovači výroby, s kvalitou, sklady, logistikou atd.

Profil kandidáta

  • min.SŠ vzdělání

  • zkušenosti na obdobné pozici alespoň dva roky

  • komunikativní znalost anglického jazyka (každodenní využití)

  • uživatelská znalost MS Office + práce v systému Oracle výhodou

  • prozákaznický přístup, schopnost spolupracovat v týmu, odolnost proti stresu

Nabízíme

  • stabilní a zajímavou práci

  • motivující finanční ohodnocení plus roční bonus

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování

  • penzijní připojištění

  • nástup možný ihned

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4527017  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.