Mistr výroby - pouze jedna směna

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenosti v řízení a organizaci pracovníků ve výrobě? Máš dobré organizační schopnosti? Hledáš novou pracovní příležitost mimo automotive závod?

Pokud ano a chceš pracovat pouze na ranní směnu, tak nám zašli svůj životopis.

  • vedení týmu pracovníků ve výrobě - tým 12 lidí

  • dohlížení na dodržování předpisů BOZP, PO na pracovišti

  • zaškolení nových pracovníků a kontrola kvality práce

  • plánování výroby a potvrzování zakázek

  • pravidelné měsíční inventury materiálu

  • evidence docházky + odměňování zaměstnanců

  • objednávání potřebného materiálu

  • jednání se sesterskou společností ohledně výroby

  • práce pouze v jednosměnném provozu

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ vzdělání nebo vyučen v oboru strojírenském nebo elektro

  • ŘP skupiny B

  • mírně pokročilá úroveň angličtiny nebo němčiny - bude výhodou

  • znalost v elektromateriálech bude pro tebe výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme

  • odměny k fixnímu platu v podobě 40 %

  • 13. mzda

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodina na oběd

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4527019  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.