SERVISNÍ TECHNIK - vyhláška výhodou

Praha

Popis pozice

Špička v oboru autoopravárenství rozšiřuje tým servisních techniků! Náplní práce je montáž a servis moderních lakovacích kabin u certifikovaných autolakoven a servisů.

  • Montáž a servis lakovacích kabin

  • Komunikace se zákazníky (proškolování, informování o stavu zařízení)

  • Administrativa související se zakázkami

  • Evidence stavu náhradních dílů

Profil kandidáta

  • Maturita nebo výuční list v technickém oboru (ideálně elektro)

  • Manuální zručnost

  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a ochota cestovat k zákazníkům

  • Min. 1 rok praxe na obdobné pozici (elektrotechnik, servisní technik)

  • Osvědčení dle Zákona č. 250/2021 Sb. (Vyhláška 50) velkou výhodou

  • Osvědčení odborné způsobilosti k provádění revizí, montáží a oprav plynových zařízení výhodou

Nabízíme

  • Silné technické zázemí společnosti, která je přes 30 let na českém trhu

  • Fixní mzda dle Vašich zkušeností + navíc motivační složka

  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook a tablet

  • Týden placené dovolené navíc

  • 2 dny na zotavenou (Sick Days)

  • Systém kafeterie e-Benefity

  • Příspěvek na stravování

  • Skvělé zaškolení, další vzdělávací programy a jazykové kurzy

  • Teambuildingy a jiné firemní akce se super kolegy

  • Moderní pracovní prostředí na Praze-Západ

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4527139  Datum zveřejnění: 25.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.