Vedoucí skladu Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost alespoň 3 roky na pozici skladníka? Máme pro vás novou výzvu na pozici vedoucího skladu v Ostravě!
  • Můžete se těšit na vedení týmu lidí, kterým budete přidělovat práci a zajišťovat jim správné podmínky pro splnění každodenních úkolů

  • Budete své lidi zaučovat, rozvíjet, motivovat a dávat jim zpětnou vazbu, a také budete komunikovat s uchazeči o práci

  • Dále na vás čeká nastavování a zlepšování procesů pro lepší chod práce, připravování pracovních postupů, a hlídání jejich dodržování s ohledem na kvalitu

Profil kandidáta

  • Min. SŠ

  • Podmínkou je zkušenost s vedením týmu

  • Výhodou je zkušenost z automotive provozu

  • Máte zkušenost s řízením VZV, protože budete součástí zásobovacího týmu

Nabízíme

  • Adekvátní mzdu

  • Nástup rovnou do kmene

  • 5 týdnů dovolené

  • Měsíční výrobní prémie až 9 % ze základní mzdy

  • Docházkový bonus až 30 000 Kč ročně

  • nástup ihned nebo dle domluvy

  • 50% příplatek za přesčasy o víkendu

  • Dotované stravování ve firemní kantýně

  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti bydliště 650 Kč - 2500 Kč

  • Kafeterie Benefit Plus 6 000 Kč ročně

  • Možnost zřídit si MultiSport kartu

  • Zaměstnanecké telefonní tarify pro Vás i pro celou rodinu

  • Příspěvky při životních událostech – svatba, dítě, pohřeb

  • Referenční bonus

  • Odměna 5 000 Kč za kaizen měsíce

  • Práci v moderním prostředí vybaveném nejnovějšími technologiemi

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4527247  Datum zveřejnění: 26.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.