HR specialista pro interní nábor

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu do týmu personalistů. Máte praxi v personalistice a domluvíte se v anglickém jazyce? Vyhovuje Vám různorodá náplň práce a chcete se rozvíjet? Pokud rádi komunikujete a hledáte novou výzvu, dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání s komplexním balíčkem zaměstnaneckých benefitů.:-)

  • Využívat současné sociální sítě a nové metody sourcingu

  • Náborové procesy na dělnické pozice a pravidelná kontrola všech legislativních náležitostí našich interních zaměstnanců (zejména cizinců)

  • Kontrola před nástupem zaměstnance, že je vše legislativně v pořádku a zaměstnanec může nastoupit

  • Měsíční reporting a administrativa spojená s pracovněprávními dokumenty

Profil kandidáta

  • Praxi na obdobné pozici min. rok

  • Orientaci v pracovním právu a v problematice agenturního zaměstnávání zejména z oblasti zaměstnávání cizinců

  • Zkušenosti s jednáním s úřady a státními institucemi velkou výhodou

  • Komunikační AJ

Nabízíme

  • Dovolená 5. týdnů

  • Pružná pracovní doba, možnost home office

  • Být součástí velmi zajímavých projektů

  • Cafeteria systém – program BENEFIT PLUS

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Roční bonus za splnění ukazatele EBITDA dle platné Kolektivní smlouvy

  • Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

  • Možnost vycestovat do zahraničí

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4527249  Datum zveřejnění: 26.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.