Strategický nákupčí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost, která vyrábí a vyvíjí nejmodernější technologie pohonu pro udržitelnou mobilitu - hledáme do nákupního týmu nového kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi z obdobné pozice.
organizace a vedení výběrových řízení pro investiční akce (maintenance, repair and operations)

objednávání spotřebního materiálu, služeb a zařízení

vyjednávání dodavatelských cen a podmínek, průběžné analyzování trhu

příprava podkladů pro uzavírání kupních a servisních smluv s dodavateli (obchodní podmínky, termíny dodání, kvalita dodávek)

vytváření materiálových objednávek, monitorování stavu otevřených objednávek a zajištění včasného dodání všech materiálů

Profil kandidáta

ukončené min. SŠ v oblasti ekonomie, logistiky, nákupu či práva

praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti nutná

znalost AJ na komunikativní úrovni

pokročilá znalost MS office

samostatnost, vynikající komunikační dovednosti

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení

příspěvek na penzijní a životní pojištění

příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené

3 sick days

firemní vzdělávání

příspěvek na Multisport kartu

smlouva na dobu neurčitou

a další, které vám budou sděleny při pohovoru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4527251  Datum zveřejnění: 26.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.