Technik v servisním centru - vhodné i pro absolventy

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pokud vás zajímá elektronika, jste čerstvý absolvent nebo máte dlouholeté zkušenosti v oboru elektro, a navíc hledáte práci pouze na ranní směnu, hledáme právě vás!

  • Diagnostika desek plošných spojů pomocí multimetru, osciloskopu

  • Opravy a testování desek plošných spojů u notebooků

  • Pájení SMD a THT komponentů

  • Vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav

  • Pravidelná inventarizace materiálu

  • Spolupráce s operátory

Profil kandidáta

  • Manuální zručnost, pečlivost, zájem o elektroniku

  • Orientace v elektrotechnických schématech a komponentech

  • Dobrá znalost PC (zejména hardware)

  • Výhodou (NE podmínkou) je, pokud máte zkušenosti s pájením a s opravami elektronických zařízení

Nabízíme

  • Flexibilní začátek pracovní doby - můžete si vybrat, na kolikátou přijdete do práce v rámci prvních 30 minut (např. v rozmezí 6:00-6:30)

  • Nástupní bonus ve výši 40 000 Kč (po odpracování 6 měsíců)

  • 25 dní dovolené

  • Po zkušební době 1 den sick day

  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/den

  • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu - můžete využít při sportu, na relax, v lékárně apod.

  • Kantýna, ve které připravujeme snídaně i obědy

  • Firemní školku pro děti ve věku 1 do 7 let za 2000 Kč měsíčně

  • Firemní posilovnu, skupinové lekce jógy.

  • A spoustu dalšího!

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4527689  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.