C#/.NET programátor pro prestižního automotive klienta

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Specializovaný IT úsek pro prestižního automotive klienta momentálně hledá zkušeného C# developera do Nošovic.

  • Podpora, monitoring a administrace výrobního informačního systému (MES) a jeho procesů

  • Podpora řízení MES projektů a vylepšování systému

  • Administrace a podpora současných aplikací

  • Vývoj MES, management zdrojového kódu

  • Podpora při instalaci MES

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání

  • Zkušenost s vývojem aplikací v C#/.NET

  • Znalost databází (SQL, Oracle je velké plus)

  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • HO/Onsite flexibilita

  • Práce v mezinárodním týmu a rozmanitém prostředí nabízejícím nejnovější technologie

  • Příjemná a přátelská atmosféra

  • Konkurence schopné finanční ocenění a velmi zajímavý balíček benefitů.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4528159  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.