Technik kvality

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality? Baví Vás komunikace se zákazníky? Jste zodpovědná osoba, která ráda hledá způsoby řešení? Nebojíte se hovořit anglicky? Pak čtěte dál...

...pro nadnárodního dodavatele v oblasti automobilového průmyslu hledám kandidáta na pozici Technik kvality!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za výrobní procesy v rámci QS

  • zajišťování požadované kvality výrobků

  • vyřizování zákaznických reklamací

  • návrhy a dohled nad realizací nápravných opatření

  • spolupráce v rámci týmu i s ostatními odděleními ve výrobě

  • spoluúčast při přípravě a realizaci auditů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • technický background

  • praxe v oboru kvality

  • znalost nástrojů, procesů a postupů v oboru kvality

  • AJ na komunikativní úrovni

  • řp. B

  • práce na PC (uživatelsky)

  • flexibilita a pečlivost

Nabízíme

  • odpovídající mzdu s ročními bonusy a pravidelným růstem

  • docházkový bonus

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na penzijko

  • měsíční příspěvky do Cafeterie

  • stravenkový paušál

  • příspěvky na sport a kulturu

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes "odpovědět"!

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová