Nákupčí s AJ nebo Nj

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do odd. Nákupu.

Těšit se můžete na mezinárodní tým.

  • zpracovávat nákupní požadavky a vytvářet objednávky

  • zodpovědnost za výběrová řízení, vyjednávání a uzavírání smluv s dodavateli

  • podpora při řešení reklamací s dodavateli

  • komunikace a spolupráce s centrálním nákupem

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání nejlépe technického směru

  • komunikativní Aj, nebo Nj

  • zkušenosti s nákupními procesy v mezinárodní společnosti podmínkou (automotive výhodou)

  • zkušenosti s ERP systémem (nejlépe SAP, modul R/3)

Nabízíme

  • fin. ohodnocení s růstem

  • 13. mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • přátelské a neformální prostředí

  • příspěvek na stravování

  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4528318  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc