Manažer staveb FVE | odměny ke mzdě + auto i k soukromým účelům

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme manažera staveb, který bude mít na starosti realizace FVE elektráren. Těšit se můžete na odměny ke mzdě, auto i k soukromým účelům. A prima zázemí stabilní společnosti, která je na trhu již několik let.

  • Vedení a organizace práce realizačního týmu (subdodavatelé a partneři) na svěřených projektech

  • Plánování termínů a dohled nad plněním

  • Zodpovědnost za dodržení cenového rozpočtu staveb

  • Řešení nestandardních/neočekávaných situací na stavbách

  • Řízení a korekce technologických a pracovních postupů realizace

  • Kontrola a nastavování bezpečnosti práce na stavbách

  • Účast na kontrolních dnech projektu

  • Komunikace se zástupcem investora

  • Evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace

  • Přebírání a předávání staveniště

  • Zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby (GZS)

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oboru staveb

  • Elektro vyhláška 50/1978 Sb.

  • Částečná znalost práce v AutoCAD (ZWCad)

  • Flexibilita práce v terénu a v kanceláři (50:50)

  • Znalost práce s MS Office

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Samostatnost a zodpovědnost

  • Ochota cestovat po Slezsku a Moravě (možnost do budoucna i Čechy)

Nabízíme

  • Příjemné pracovní zázemí stabilní firmy

  • Mzda + variabilní složka

  • Odměna ve výši 1 výplaty v rámci ziskové zakázky

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost práce na home office

  • Stravenky

  • 3 dny zdravotního volna, tzv. sick days

  • Přátelský kolektiv

  • Zaměstnanecké slevy na produkty firmy (energie, FVE)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4528590  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.