IT Vývojář | vhodné pro absolventy!

Liberecký kraj

Popis pozice

Odstartujte karieru v IT vývojáře! Automotive firma ve Frýdlantu hledá absolventy a juniory pro práci na interních projektech. Zodpovědnost budete mít za realizování programových úprav a analyzování a řešení systémových problémů. Kolegové v mezinárodním týmu si vás plně zaučí a pomohou vám otevřít dveře do světa IT.

  • vytváření koncepčních návrhů a vývoj IT řešení

  • realizování programových úprav

  • analyzování a řešení systémových problémů

  • spolupráce s externími dodavateli

  • ze začátku bude asi ze třetiny součástí práce i L1 support a drobná administrace

Profil kandidáta

  • dokončené vzdělání v IT oboru

  • angličtina alespoň na úrovni B2 - část týmu je mezinárodní

  • čeština alspoň na úrovni B1

  • zkušenost s JavaScript a CSS

  • znalost HTTP

Nabízíme

  • pozice je vhodná pro absolventy - počítá se s kompletním zaškolením

  • po zaškolení až 80% home office

  • spolupráce v mezinárodním týmu

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • roční bonus

  • příspěvek na firemní stravování

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • Cafeterie a permanentky na sport, kulturu, volnočasové aktivity a zdraví

  • zvýhodněné volání T-Mobile

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4528857  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.