Projektový manažer

Kraj Vysočina

Popis pozice

Máte zkušenost s projektovým managementem, konkrétně týkajícím se dodavatelské kvality, přehled ze strojírenského prostředí, AJ na pokročilé úrovni a jste otevřeni novým příležitostem a výzvám? Čtěte dále.

 Navíc vás zde čeká NÁSTUPNÍ PRÉMIE 70 000 Kč!!!
  • vedení projektů pro externě nakupované díly

  • spolupráce při výběru dodavatelů

  • plánování kvality nakupovaných dílů a jejich uvolňování do sériové výroby

  • koordinace projektů u dodavatelů

  • spolupáce s ostatními odděleními v rámci organizace i na nadnárodní úrovni

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru

  • orientace v technické dokumentaci

  • aktivní znalost AJ / NJ

  • pokročilá znalost MS office

  • schopnost pracovat samostatně a zodpovědně

Nabízíme

  • nástupní bonus ve výši 70 000 Kč

  • pružná pracovní doba

  • Home Office

  • dovolená navíc (5 týdnů)

  • 13. a 14. mzda

  • příspěvek do cafeterie

  • příspěvek na stravování

  • sportovní aktivity zdarma

  • v případě relokace příspěvek na bydlení

  • příspěvek na penzijní připojištění a další věrnostní benefity

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4528858  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.