Dělník ve výrobě dřeva - pouze ranní směna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Firma sídlící u Rohlenky, zabývající se moderními akustickými výrobky do interiéru, hledá do svého kolektivu nové zaměstnance na pozici dělníka.
Na této pozici bude vaším úkolem číst výkresy a na jejich základě vrtat, brousit, frézovat a celkově pracovat s běžným ručním nářadím na úpravě dřeva.

Profil kandidáta

  • vyučení nebo zkušenosti z oboru výhodou

  • schopnost číst výkresovou dokumentaci (kde vyvrtat jak velkou díru apod.)

  • manuální zručnost, chuť pracovat

Nabízíme

  • pouze ranní směna s flexibilním příchodem (mezi 7-9:00)

  • multisport karta

  • měsíční prémie

  • možnost kariérního růstu

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4528863  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.