Vedoucí skladu - pružná pracovní doba

Jihočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti logistiky?

Baví vás zavádět nové procesy a pracovat na nových projektech?

Tak využijte tuto příležitost a rádi vás přivítáme v našem týmu.

  • nastavení a zlepšování procesů na oddělení expedice

  • zajištění expedice zakázek dle požadavků klienta

  • odpovědnost za efektivní chod oddělení

  • koordinace práce 20 kolegů v expedici, rozdělení informací o zakázkách

  • komunikace s odděleními napříč firmou

  • tvorba reportů pro vedení firmy

  • denní rozdělování a kontrola úkolů skladníků

  • hodnocení výkonu, motivace zaměstnanců

  • provádění inventur

  • nábor a školení zaměstnanců podle předpisů a zapracování nových zaměstnanců

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • znalost nastavování procesů v expedici

  • praxi na obdobné pozici, zkušenosti v oblasti logistiky a dopravy

  • zkušenosti s vedením kolektivu

  • angličtinu, alespoň pro emailovou komunikaci

Nabízíme

  • mzda od 35.000 Kč

  • práce v moderních a nových prostorech

  • rozjezd nových projektů

  • možnost home office (1 až 2 dny v týdnu)

  • pružná pracovní doba

  • nástup ihned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4528864  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.