Finanční controller projektů - Hlučín

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní a prosperující české společnosti hledáme controllera/ku, která/ý by se věnoval controllingu stavebních projektů 3 firem jednoho holdingu. Pokud máte zkušenosti a nebaví vás již svázané prostředí korporátu a máte zájem o controlling, objevte kouzlo české společnosti, kde vás nečeká žádná byrokracie, ale radost ze samotné práce, která dává smysl. :-)

  • controlling projektů, stav projektů - hlídání nákladů, marže, odpracovaných hodin

  • aktivní příprava business plánu

  • kontrola cashflow

  • evidence smluv

  • spolupráce na přípravě podkladů pro auditory

  • komunikace s účetním oddělením

  • pomoc v rámci účetnických operací

Profil kandidáta

  • ekonomické vzdělání

  • praxe min. 2 roky v oboru

  • znalost controllingu, částečně účetnictví (CAS)

  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office)

  • znalost účetních programů Pohoda, IIS Ekonom výhodou

  • schopnost komunikace, jak v interním účetním týmu, tak i s externími daňovými poradci

  • logické a analytické uvažování

Nabízíme

  • mzda + bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost práce na HO

  • 3 dny zdravitního volna, tzv. sick days

  • zaměstnanecké slevy

  • uvolněná atmosféra a přátelský kolektiv

  • podpora pro další rozvoj, osobních a odborných znalostí a schopností

  • práce v nových prostorech společnosti - dobře dostupné z Ostravska a Opavska

  • zázemí silné společnosti

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4528866  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.