Účetní až 48 000 Kč / měsíc

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti s účtováním v program SAP?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, hledáme šikovné kandidáty / -ky na pozici Účetní.

  • Zodpovědnost za účtování denní účetní operativy (dodavatelských faktur, drobné pokladny, cestovních výdajů, apod.)

  • Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách (účtování závěrkových operací např. tvorba a rozpouštění dohadných položek).

  • Spolupráce na přípravě podkladů pro interní a externí audity.

  • Příprava platebních příkazů a provádění plateb v souladu s interními předpisy.

  • Komunikace s dalšími provozními odděleními.

  • Účtování investičních faktur, aktivace majetku, zařazování majetku do účtových tříd a odpisových skupin, vyřazování majetku. (výhodou)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe minimálně 3 roky v oblasti účetnictví.

  • Znalost účetního systému SAP je podmínkou.

  • Dobrá znalost MS Office s důrazem na Excel.

  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ je výhodou.

  • Pečlivost, samostatnost, odpovědnost a profesionální přístup.

  • Týmový hráč.

Nabízíme

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr

  • Mzda: 45 000 až 48 000 Kč / měsíc - dle zkušeností

  • Stravenky v hodnotě 150 Kč / odpracovaný den

  • 5 týdnů dovolené

  • Po zaškolení možnost práce z domova (2 dny v týdnu)

  • Notebook a mobilní telefon pro soukromé účely

  • Lokalita: Praha 4 - Budějovická

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4528871  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc