Kordinátor elektro se služebním vozem

Středočeský kraj

Popis pozice

Ryze česká společnost poskytující služby v oblasti automatizace výroby hledá dalšího člena týmu.

Staňte se součástí společnosti, která má za dlouhodobý cíl zůstat silnou a zdravou společností uznávanou nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu. Všem zaměstnancům umožňuje jednak seberealizaci, ale i možnost profesního růstu.

  • Zodpovědnost za přidělený tým, jeho řízení, kontrola a plánování kapacit

  • Řízení projektů v oblasti elektro, současně péče o jejich rozvoj, koordinaci a optimalizaci

  • Posouzení rizik zadaných projektů v oblasti elektro

  • Zodpovědnost za dodržování termínů zakázek

  • Kontrola nad kvalitou výroby

  • Zavádění nových postupů, které povedou k co nejefektivnějšímu dokončení zakázky

  • Řešení technických problémů

Profil kandidáta

  • Uvítáme vaše zkušenosti s vedením elektro výroby (vedení a motivace menšího týmu)

  • Využijete znalost práce v AutoCAD, e-PLAN, případně v jiných CAD/CAE/CAM systémech

  • Neobejdete se bez NV 194/2022, par. 7

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), bude vám přiděleno služební auto

  • Komunikační, prezentační a organizační schopnosti

  • Časová flexibilita, budete se pohybovat v okolí Mladé Boleslavi, ale také i Kvasin, zároveň vás čeká občasná práce o víkendu

  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a kreativita

  • Výhodou bude, pokud budete umět AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Práci v týmu se zkušenými kolegy, kteří Vás rádi všechno naučí a podělí se o své vědomosti

  • Budete se podílet na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Profesní i osobní rozvoj za podpory firmy (profesní i jazykové kurzy)

  • Přátelský kolektiv s rodinnou atmosférou na pracovišti

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční odměna

  • Stravenky, pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání

  • Variabilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Služební telefon a notebook

  • Firemní akce

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4529239  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.