Mechanik/údržbář v Ostravě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme mechaniky/údržbáře pro společnost, která se zabývá výrobou brzdových systémů do aut s nástupním bonusem 15.000 Kč.

Nástup je rovnou do kmene firmy!

  • Servis strojů a zařízení

  • Výměna a montáž mechanických částí strojů

  • Zajištění preventivní a běžné mechanické údržby na výrobě

  • Provádění mechanických aktualizací výrobních zařízení

Profil kandidáta

  • SOU s technickým zaměřením

  • Manuální zručnost

  • Zkušenost technickou dokumentací

  • Praxe na obdobné pozici je výhodou

  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze

Nabízíme

  • Mzda 28.000 Kč – 32.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce

  • Náborový bonus 15.000 Kč

  • Příspěvek na dopravu 650 Kč – 2.500 Kč (dle km vzdálenosti bydliště)

  • Dotované obědy (35 – 45 Kč za celý oběd)

  • Docházkový bonus až 30.000 Kč

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Multisport karta

  • Nástup ihned do kmene

  • Týden dovolené navíc

  • Smlouva na HPP

  • Kafeterie Benefit Plus 6.000 Kč ročně

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4529486  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc