Junior MCR Operation Support v Praze

Praha

Popis pozice

Podpořte fungování IT centra v Praze, které je součástí skupiny nizozemské pojišťovny. Do IT centra v Praze hledáme juniorního kandidáta na pozici MCR Operation Support Officer. Těšit se můžete na kariérní růst a zajímavé projekty!

Práce bude přidělena na základě agilní metodiky. Mezi úkoly, které budete zpracovávat patří:

  • analýza a report eventů podle instrukcí a SLA

  • práce a údržba monitoring toolů

  • aktivní podpora a pomoc se zlepšením poskytované služby

  • tvorba, updatování a review instrukcí

  • tvorba, update a review pracovních instrukcí

Profil kandidáta

  • znalost ITIL

  • zkušenost s prací v agilním prostředí

  • zkušenost s nástroji monitoringu

  • znalost OS (Windows, Linux)

  • základní znalosti IT infrastruktury

Nabízíme

  • neomezený rozpočet na vzdělávání a jazykové kurzy

  • prostor i pro vaše soukromé projekty - můžete využít například firemní 3D tiskárnu

  • dočasná práce z domu, později designové kanceláře na Andělu

  • zázemí stabilní společnosti, zároveň byste se zapojili do mladého flexibilního  týmu

  • Příspěvek na penzi a životní pojištění

  • 5 týdnů dovolené, sick days,

  • iPhone 11 a notebook

  • Cafeterie, Multisportka, stravenky

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Homeoffice

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Práce převážně z domova

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4529769  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.