Plánovač výroby s aj, skvělé finanční ohodnocení, Příbram

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro menší výrobní společnost v Příbrami přijmeme kolegu/yni na pozici plánovač výroby.

Vaší náplní práce bude:

  • příjem zákaznických požadavků

  • tvroba výrobního plánu a jeho aktualizace dle požadavků zákazníků

  • sestavování kapacitního plánu

  • dokumentová příprava podkladů pro výrobu v systému Baan

  • práce s výkresovou dokumentací

  • kontrola výrobního plánu

  • Koordinace nákupu surovin, výroby, logistiky

  • sledování efektivity, plnění plánů a termínů zakázek

  • komunikace v angličtině na denní bázi s obchodními odděleními poboček v Evropě, UK, Irsko

Profil kandidáta

  • SŠ s maturitou

  • praxe na obdobné pracovní pozici

  • zkušenosti s plánováním výroby

  • pokročilá znalost MS Excel

  • zkušenosti s prací v podnikových informačních systémech (např. znalost Baan výhodou)

  • znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni (denní komunikace)

  • důraz na zodpovědnost a pečlivost

  • organizační schopnosti

  • schopnost práce v týmu

  • znalost MS Office

Nabízíme

  • možnost kariérního růstu

  • stravenky v hodnotě 95 Kč

  • 4 týdny dovolené

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • práce v 1 směně - flexibilní rozvržení

  • věrnostní bonus

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4529771  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.