Specialista komunikace

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Správa sociálních sítí skupiny

  • Správa firemního webu

  • Implementace hodnost společnosti a propagace značky ve všech komunikačních kanálech

  • Psaní a redigování článků se zaměřením na propagaci společnosti jako stabilního perspektivního zaměstnavatele, dobrého souseda a obchodního partnera

  • Zpracování tiskových zpráv, novinových článků, rozhovorů atp., editace textů

  • Zaměstnanecký časopis – účast na redakční radě, návrhy aktuálních témat, spolupráce na obsahu časopisu (tvorba článků)

  • Spolupráce na zajištění profesionální interní komunikace

  • Pravidelný monitoring médií, reporting závěrů, mediální analýzy

  • Spolupráce na organizace propagačních akcí s veřejností, včetně akcí interních, např. setkání zaměstnanců, rodinného dne, dne otevřených dveří atp.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti médií (žurnalistika, redaktor)

  • Zkušenosti se správou sociálních sítí

  • Zkušenosti s psaním článků a textů na profesionální úrovni

  • Zkušenosti s organizováním různých akcí výhodou

  • Vynikající znalost češtiny – bezchybný písemný projev v češtině

  • Schopnost psát čtenářsky atraktivní texty, velmi dobré stylistické a vyjadřovací schopnosti

  • Znalost AJ min. na úrovni B1

  • Výborná znalost práce na PC (Word, PowerPoint, Excel), orientace v prostředí Internetu

  • Pracovní zkušenosti v některém z grafických programů – výhodou

  • Příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

  • Organizační schopnosti

  • Týmový hráč – schopnost spolupracovat s lidmi napříč firmou

  • VŠ vzdělání – výhodou

  • Řidičské oprávnění „B“

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, benefitní home office

  • firemní zvýhodněné stravování závodní rekreace

  • příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru

  • zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4530859  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.