Manipulant odjehlení - zásobování materiálu

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáte jistotu a dobré finanční ohodnocení?

Přijmeme pracovníka do obrobny na manipulanta odjehlení, který zásobuje linku.

Firma se nachází ve Starých Čivicích (Pardubice).

Směny: 12hod směny (denní, noční) forma dlouhého a krátkého týdne.

  • manipulace s obrobky

  • obsluha VZV

  • zásobování linky

  • doplňování materiálu

Profil kandidáta

  • dobrý zdravotní stav

  • manuální zručnost

  • zkušenosti s manipulačními vozíky (nutné)

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • práce je vhodná pro muže

Nabízíme

  • práci v moderním prostředí

  • týden dovolené navíc

  • 13. plat

  • stravenky

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • servis koordinátora

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Renčová
+420703865273