HR Manager - non-automotive

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste člověk, který více inklinuje k procesům a péči o lidi?

Rádi byste pracovali pro zavedenou, klidnou společnost, pro které je talent development alfou i omegou?

V tom případě se neváhejte ucházet o toto místo, odměnou Vám bude fajn tým lidí, pěkná mzda a služební automobil.

  • vedení menšího týmu personálního oddělení

  • optimalizace stávajících procesů

  • Talent Development, odměňování

  • podílení se na projektech

  • zvyšování spokojenosti zaměstnanců

  • sledování novinek v oblasti pracovněprávní legislativy

Profil kandidáta

  • předchozí praxi jako HR manažer nebo HR Business Partner

  • zkušenost z výrobní společnosti

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni - nutností!

  • organizační a vyjednávací schopnosti

  • inovativní přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • bonusy a prémie

  • služební auto, notebook a telefon

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na závodní stravování, pojištění

  • podporu ve vzdělávání

  • prostor pro seberealizaci

  • nástup možný ihned

  • možnost Home Office

  • jazykové kurzy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4531170  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.