Operátor/ka výroby Krupka - nástup do kmene společnosti!

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Krupce, hledáme operátory výroby k obsluze strojů a na montáž komponentů. Nástup přímo do kmene společnosti!

  • obsluha automatických a poloautomatických strojů a montážní práce ve výrobě

  • jednoduchá manuální práce s plastovými deskami a výrobky

  • následná kontrola kvality vyráběných produktů

Profil kandidáta

  • SOU vyučení - výhodou

  • manuální zručnost, pracovitost,

  • spolehlivost a pečlivost

  • zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme

  • po zapracování a dle zkušeností plat až 35.000,– Kč

  • nástup do kmenového stavu firmy

  • práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, od 6 do 18 a od 18 do 6,
    dlouhý/krátký týden)

  • stravenky za každých 5 odpracovaných hodin formou stravenkového paušálu

  • příspěvek na dopravu od 10 km

  • jednorázová odměna po odpracování min. 1 roku ve výši 10 000,– Kč

  • příspěvek za maximální využití fondu pracovní doby 500,– Kč měsíčně

  • 25 dní dovolené (týden dovolené navíc)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská