HR specialista pro dlouhodobé HR projekty

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s recruitmentem nebo pozice v personální agentuře? Chcete si zkusit interní HR a máte proto ten správný drive?

Do našeho interního týmu v ManpowerGroup hledáme posilu na pozici Náborový specialista v týmu RPO (Recruitment process outsourcing).

Co tato pozice obnáší? Budete se podílet na HR krátkodobých/dlouhodobých projektech pro naše klienty a Vaší zodpovědností bude kompletní výběr a nábor zaměstnanců k nim do společnosti. Pořád však budete naším zaměstnancem, tedy pod křídly nejúspěšnější personální agentury v České republice, která je zároveň 15.největší zaměstnavatel.

Na této pozici získáte cenné zkušenosti z různých pracovních prostředí a firemních kultu

  • komunikace s interním HR oddělením a hiring manažery

  • sourcing a recruitment - vedení pohovorů s kandidáty

  • poskytování zpětné vazby

  • odpovědnost za celý proces náboru

  • dlouhodobé budování vztahů s klienty

Pokud vlastníte řidičský průkaz sk.B , tak budete mít možnost cestovat za našimi klienty a můžete se stát přímým účastníkem obchodních schůzek.

Profil kandidáta

  • sourcing a recruitment mít v malíčku (minimálně půl roční zkušenost v HR oblasti podmínkou)

  • proaktivní přístup k práci a chuť se vzdělávat

  • výhodou jsou zkušenosti se zákaznickým servisem, callcentrem nebo na obdobných pozicích

  • mít v sobě soutěživého/obchodního ducha, poutavé nabízení hledaných pozic a zároveň poutavé odprezentování nalezeného kanddáta

  • aktivní angličtina (úroveň B2)

  • samostatnost a pečlivost

  • předchozí zkušenost s RPO projekty výhodou

  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • možnost dlouhodobé spolupráce (v případě krátkodobé spolupráce je minimum 3 měsíce)

  • spolupráce na plný úvazek (zkrácený pracovní poměr pouze v minimální dotaci 0,8 FTE)

  • spolupráce na HPP či IČO

  • v případě spolupráce na HPP budete mít nárok na veškeré naše firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc, narozeninový den volna, sick days , příspěvek na Multisport kartu,...

  • zázemí moderních kancelářích v centru Prahy (Florentinum)

  • skvělý pracovní kolektiv (můžete se podívat na naše hodnocení na Atmoskopu)

  • občerstvení na pracovišti včetně dobré kávy ☕

  • hybridní pracovní model (práce v kanceláři a na home office)

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení (základní mzda a motivační bonusové složka)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4531172  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.