Programátor a obsluha CNC stroje |až 50 000Kč brutto

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s programováním/obsluhou CNC stroje? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledáme právě Vás!

  •  Práce na 5-ti osém obráběcím centru – obsluha a programování

  •  Obrábění svařovaných náprav pro zemědělskou techniku

Profil kandidáta

  • Vyučen v technickém oboru, nejlépe v oboru obráběč kovů nebo seřizovač CNC

  • Znalost programování v 5ti-osém režimu

  • Programování CNC stroje – Sinumerik

  • Znalost měřidel a systému peletového upínání

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Zkušenosti na CNC horizontální frézce

  • Možnost práce v 3 směnném, nebo 12 hodinovém provoze (krátký, dlouhý týden)

  • Znalost práce na PC

  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Doporučující program

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení (dle zkušeností)

  • Dotace na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Benefitní program pro zaměstnance

  • Nástup do kmenového stavu

  • Práce na hlavní pracovní poměr

  • Nástup ihned

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275