Administrativní pracovník reklamačního oddělení IT a elektroniky

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do dobře zavedené rodinné obchodní společnosti zabývající se informační technikou hledáme vhodné kandidáty na pozici Reklamačních techniků.

  • Příjem vadného zboží ke zpracování reklamace

  • Každodenní komunikace se zákazníky při řešení a hledání příčin závad

  • Posuzování oprávněnosti reklamace

  • Fyzická kontrola stavu zboží

  • Provádění oprav

  • Vystavování protokolů a dobropisů

  • Vedení evidence a administrativy v interním informačním systému

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání elektro - absolventi vítáni

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Základní komunikativní znalost AJ (úroveň B1)

  • Zkušenost se servisem nebo technickou podporou vítána

  • Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí

  • Přátelský a mladý kolektiv

  • Motivační platové ohodnocení

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • Příspěvek na důchodové připojištění

  • Dotované stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395