Produktový inženýr

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte technické myšlení, orientujete se ve výkresové a technické dokumentaci? Máte vzdělání v oboru elektro a celkově je pro vás odvětví elektrotechniky zajímavé? Máte povědomí o konstrukčních programech, nebojíte se výzev a angličtinu máte na komunikativní úrovni?

Tak to pro Vás mám volné místo PRODUKTOVÉHO INŽENÝRA!

  • Budete navrhovat a kontrolovat řešení produků

  • Budete zodpovědní za komunikování projektů našich zákazníků i ostatních poboček

  • Komunikovat budete i s dalšími odděleními v rámci firmy a stanete se tak jejich technickou podporou

  • Trocha matematiky a technické práce Vás nemine – pro navržený projekt budete vytvářet technickou dokumentaci nutnou pro vyrobení navrženého řešení

  • Čeká na Vás i projektové řízení významnějších zakázek

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe obor elektro)

  • Zkušenost s tvorbou dokumentace v programu AutoCADSolid Edge 2D či jiných

  • MS Office na dobré úrovni

  • Samostatnost, technické myšlení a kreativita

  • Ve firmě sice mluvíme česky, ale Vy se bez znalosti angličtiny alespoň na úrovni B1 neobejdete

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv, kde je týmový duch na prvním místě

  • Moderní pracovní prostředí

  • Nebudete v tom sami - postupné zaškolení v rámci adaptačního procesu

  • Rozšířený systém benefitů - 5 týdnů dovolené, 3 dny volna navíc, příspěvek na stravování, čaj a kávu, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity, zvýhodněné nákupy na zboží a služby u našich partnerů

  • Myslíme i na Váš odpočinek, a proto si můžete v rámci pracovní doby zajít na relaxační masáž

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4531655  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.