Obchodní zástupce v technologické společnosti – Praha/Vysočina

Kraj Vysočina

Popis pozice

Technologická společnost zabývající se pronájmem zařízení na čištění a výdej pitné vody, hledá do svého týmu parťáka se zkušenostmi na pozici obchodníka. Vašimi zákazníky budou společnosti, které mají zájem o instalaci vysoce kvalitního výdejníku pitné vody v kancelářích pro své zaměstnance. Společnost svými sofistikovanými technologiemi zamezuje spotřebě plastových lahví, snižuje uhlíkovou stopu a zároveň zákazníkům poskytuje nadstandardní služby v oblasti servisu zařízení.

Pozice je vhodná pro akviziční obchodníky, kterým vyhovuje práce v terénu při osobních schůzkách se zákazníky v kombinaci s prací z domova či z kanceláře v Praze.

Odměnou Vám kromě fixní mzdy budou i nezastropované měsíční bonusy, smartphone, tablet, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, stravenky, home office, flexibilní pracovní doba, volná ruka při organizaci vlastní náplně práce a smlouva na HPP nebo v případě zájmu IČO.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v Praze nebo Vysočině (přizpůsobíme vašemu bydlišti)

  • poskytování odborného poradenství zákazníkům

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • velkým pomocníkem Vám na schůzkách se zákazníky bude tablet, který Vám uleví od práce se zadáváním údajů o objednávkách do interního systému

  • po zaškolení Vám bude téměř polovinu cold callů zajišťovat zkušená telefonistka

  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce

  • skvělé komunikační a prezentační dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • vysoké nezastropované měsíční bonusy (v začátcích cca 10 000 Kč, později cca 45 000 Kč a výše)

  • smartphone, tablet, laptop a služební vůz i k soukromým účelům (Škoda Octavia 4)

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvky na stravování

  • každé pondělí firemní snídaně

  • občerstvení na pracovišti

  • společenské firemní akce

  • teambuildingy

  • pečlivé zaškolení

  • pravidelné vzdělávání v oboru

  • kanceláře v Praze

  • standardní smlouva na HPP nebo IČO

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4531967  Datum zveřejnění: 4.4.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.